הישרדות עונה 8 פרק 15 לצפייה ישירה הפרק המלא

הנגן לא עובד? מופיעה שגיאה? לחצו כאן לפתרון התקלה (למחשב בלבד)

הפרק מתחיל בדקה 7:00, בקרוב יעלה ללא פרסומות! (במידה וקופץ לכם קישורים, מחקו אותם ולחצו על הנגן שוב)


הישרדות עונה 8 פרק 15 לצפייה ישירה - הישרדות עונה 8 פרק 15 להורדה - הישרדות עונה 8 פרק 15 לצפייה ישירה או להורדה - הישרדות פרקים מלאים - הישרדות פרק 15 לצפייה ישירה - הישרדות פרק 15 - הישרדות עונה 8 פרק 15 בשידור חי - הישרדות עונה 8 פרק 15 ישיר .
תקציר הסדרה: "הישרדות" היא תוכנית ריאליטי אמריקאית פופולרית, שהופקה גם במספר רב של מדינות ברחבי העולם, וביניהן גם בישראל. התוכנית מבוססת על התוכנית השבדית “Expedition Robinson” ששודרה בשנת 1992, ואת גרסתה הישראלית מנחה גיא זו-ארץ. המתמודדים שנבחרו להשתתף בתוכנית מגיעים לאיים בודדים, ומחולקים לשני שבטים. הם נדרשים לחיות שם תקופת זמן ולהתמודד במשימות שונות פיזיות ואינטלקטואליות. על פי תוצאות המשימות הם מקבלים פרסים שיעזרו להם לשרוד באיים, ומתמודדים על אתגרים שישפיעו על ההחלטה של השבט מי יישאר במשחק ומי יודח. חלק ניכר של המשחק מתמקד בקשרים החברתים והאסטרטגים שיוצרים המתמודדים אחד עם השני, ובניסיון של כל אחד מהם להישאר השורד האחרון, שיזכה בפרס בסך כספי של מיליון דולר. בתחילה הסדרה נקראה הישרדות 10.
הישרדות עונה 8 פרק 15 לצפייה ישירה הפרק המלא הישרדות עונה 8 פרק 15 לצפייה ישירה הפרק המלא Reviewed by עולם הסדרות on יולי 12, 2017 Rating: 5

אין תגובות

Post AD

אולי תרצו לצפות בתכנים נוספים..