מטומטמת עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

הנגן לא עובד? מופיעה שגיאה? לחצו כאן לפתרון התקלה (למחשב בלבד)
לצפייה בנייד לחצו מקור נוסף: מקור נוסף:

00:0000:0000:00
00:00
 
מטומטמת עונה 2 פרק 1 - מטומטמת עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה או הורדה - מטומטמת עונה חדשה - מטומטמת עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה ולהורדה - מטומטמת עונה 2 פרק 1 להורדה - מטומטמת עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה - מטומטמת לצפייה ישירה - מטומטמת עונה 2 פרק 1 בשידור חי - מטומטמת עונה 2 פרק 1 ישיר - מטומטמת עונה 2 פרקים מלאים .

מטומטמתתקציר הסדרה: דרמה יומית המשלבת קומדיה, פשע ורומנטיקה שכתבה היוצרת והתסריטאית בת חן סבג שגם מככבת בתפקיד הראשי. הסדרה מספרת את סיפורה של שירי אזוגי, שחקנית כושלת שנאלצת להתגייס למשטרה בתור סוכנת סמויה כדי להציל את בן זוגה (נדב נייטס) ממאסר. לטובת המשימה היא מתחפשת לתלמידה בתיכון יוקרתי במטרה לתפור תיק למנהל התיכון (מוקי) אשר נחשד ברומן עם תלמידה (גאיה שליטא כץ) והדחתה לסמים. בגיל שלושים, שירי נאלצת לחזור לתיכון. מה שהיה הסיוט הכי גדול שלה, נחושה לרצות את מפקדיה ולשחק את תפקיד חיה כדי להציל את אהובה אלא שעד מהרה היא מוצאת את עצמה בפרשיית אהבים סוערת עם מנהל התיכון וסוחרת סמים בעצמה והגבולות בין האמת לשקר, בין הרע לטוב, מטשטשים.
מטומטמת עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה מטומטמת עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה Reviewed by עולם הסדרות on ספטמבר 03, 2017 Rating: 5

אין תגובות

Post AD

אולי תרצו לצפות בתכנים נוספים..