הבנים והבנות עונה 5 פרק 16 לצפייה ישירה הפרק המלא

הנגן לא עובד? מופיעה שגיאה? לחצו כאן לפתרון התקלה (למחשב בלבד)

00:0000:0000:00
00:00
 

Boysgirlslittle2 (1).pngהבנים והבנות עונה 5 פרק 16 לצפייה ישירה או להורדה - הבנים והבנות עונה 5 פרק 16 לצפייה ישירה או להורדה - הבנים והבנות  עונה 5 פרק 16 לצפייה ישירה או להורדה -  הבנים והבנות 2017 פרקים מלאים לצפייה ישירה או להורדה - הבנים והבנות עונה 5 פרק 16 בשידור חי - הבנים והבנות עונה 5 פרק 16 בשידור ישיר .

תקציר הסדרה: הבנים והבנות הוא שעשועון ישראלי המשודר בכל קיץ בערוץ הילדים החל משנת 2013. השעשועון עלה לאוויר קיץ אחרי סיום התוכנית "מסע קיץ", שהייתה בעלת פורמט דומה. במהלך התוכנית מתגבשות שתי קבוצות ילדים: קבוצת בנים וקבוצת בנות. בכל פרק בתוכנית שתי הקבוצות מבצעות משימות שניתנות להם על ידי המנחים. המשימות מתקיימות בווילה, רוב המשימות מתקיימות בבריכת השחייה שבווילה. על כל משימה מקבלת הקבוצה הזוכה מספר "כפכפים" (נקודות) מסוים. בסוף השבוע, הקבוצה שהשיגה את מספר הנקודות הנמוך ביותר במהלך השבוע מועמדת להדחה. המשתתפים מהקבוצה היריבה בוחרים משתתף מהקבוצה המודחת, והמתמודד שקיבל את מספר הקולות הנמוך ביותר עוזב את התוכנית. לאחר 10 הדחות מתקיים פרק הגמר. בגמר מבצעות שתי הקבוצות משימות שונות. בסיום כל המשימות, הקבוצה שהשיגה את הניקוד הגבוה ביותר זוכה בתוכנית. היא זוכה בתואר "שליטי הקיץ" ובשליטה על הערוץ ליום שלם (בחירת התוכניות שישודרו ביום זה, ותוכנית מיוחדת לקבוצה המנצחת בהנחייתה. ישנו גם משחק בערוץ הילדים, ששמו "סמיילאיט" ובו שולחים הצופים מהבית זה לזה משפטים, ועליהם לבטא בצורה הכי טובה את המשפט בעזרת סמיילים, ולבחור מישהו לשלוח אליו את החידה, אם הוא עונה נכון, הקבוצה שהצופה בחר בתהליך ההרשמה תזוכה בנקודות, שיספרו לטובתה בפרק הגמר, וישפיעו על הסיכוי של הקבוצה לזכות בתואר "שליטי הקיץ". הבנים והבנות 2017!
הבנים והבנות עונה 5 פרק 16 לצפייה ישירה הפרק המלא הבנים והבנות עונה 5 פרק 16 לצפייה ישירה הפרק המלא Reviewed by גיימינג סקי on אוגוסט 07, 2017 Rating: 5

אין תגובות

Post AD

אולי תרצו לצפות בתכנים נוספים..