גב האומה עונה 5 פרק 39 לצפייה ישירה הפרק המלא

הנגן לא עובד? מופיעה שגיאה? לחצו כאן לפתרון התקלה (למחשב בלבד)
גב האומה עונה 5 פרק 39 לצפייה ישירה - גב האומה עונה 5 פרק 39 להורדה - מצב האומה עונה 5 פרק 39 לצפייה ישירה או להורדה - גב האומה עונה 5 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות!

גב האומה.jpg
תקציר הסדרה:"גב האומה" (בעבר נקראה "מצב האומה") היא תוכנית סאטירה ישראלית, זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה. שודרה בערוץ 2, בשידורי רשת, בשנים 2010-2015 בשם "מצב האומה". מאז 2015, היא משודרת בערוץ 10, תחת השם "גב האומה". התוכנית מסכמת בהומור את אירועי השבוע בחדשות, על פי המתכונת של פאנל בו משתתפים חברים קבועים לצד אורחים מתחלפים. חברי הפאנל מופיעים בדמותם-הם ולא כדמות פיקטיבית, בדומה לתוכניות אקטואליה "אמיתיות", ומתייחסים לאירועי השבוע באמצעות בדיחות, פרודיות ופינות קבועות. הבדיחות בתוכנית מבוססות על טקסטים שנכתבו מראש לצד אלתורים בזמן השידור. את התוכנית מסיים בקביעות המנחה שליין במשפט "אל תשאלו מה המדינה עשתה לכם, תשאלו מה אתם יכולים לעשות לה בחזרה", פרפרזה על ציטוט ידוע של ג'ון פ. קנדי. התוכנית מזכירה במידה רבה את התוכנית "עד הבחירות זה יעבור" ששודרה בערוץ 10 מספר חודשים לפני שעלתה "מצב האומה". גם בתוכנית זו השתתפו בנאי ואלפי כפאנליסטים, שליין כמנחה, וכן פאנליסט מתחלף. כמו כן התוכנית הייתה מעין המשך לתוכנית הסאטירה "משחק מכור", ששודרה בין השנים 2004 ל-2006. גם התוכנית הזו נערכה על ידי אבי כהן, גורי אלפי וליאור שליין השתתפו בה כפאנליסטים קבועים ועינב גלילי כמנחה.
גב האומה עונה 5 פרק 39 לצפייה ישירה הפרק המלא גב האומה עונה 5 פרק 39 לצפייה ישירה הפרק המלא Reviewed by Perek Tov on אוגוסט 12, 2017 Rating: 5

אין תגובות

Post AD

אולי תרצו לצפות בתכנים נוספים..